Startuje BetJet

Chtěl bych vám představit BetJet, vývojový stupeň a projekt, který začal vznikat před více než čtyřmi roky na doméně nbettor.cz jako sázkové poradenství pro sázkaře na základě valuebettingu. Původně jsem začal pouze s jednoduchou excelovou tabulkou a mělo se jednat pouze o tipy na americký baseball, ale postupně se na projekt nabalovaly další a další sporty. Takže cca před dvěma lety jsem se rozhodl, že doména nbettor.cz bude dál sloužit jako obrovská databáze tipů, kde se budou ukládat informace a výsledky dnes již skoro 40 různých sázkových systémů, které generují tipy na základě dat a statistik. A vytvořím druhou stránku, která bude tato data využívat.

Co je tedy BetJet?
Kdybych to převedl do hudební terminologie, tak BetJet je takové album největších hitů v diskografii skupiny. BetJet funguje tak, že si bere ty nejprofitablnější kombinace tipů z nbettor.cz a ty potom rozesílá emailem klientům. Zatím zasíláme tipy na americký baseball, kanadsko-americkou NHL a basketbalovou NBA.

Co od BetJet čekat?

  1. Jedná se o kurzové sázení, takže nelze nic garantovat a ještě víc v současné době, kdy nevíme jak hráči restarty sportů v průběhu pandemie pojmou a jaké budou výsledky. Můj systém je založen na valuebettingu, takže se může stát, že nevyjde například 5 tipů v řadě nebo pár s vyššími vklady. Nekupujte si prosím naše tipy, pokud psychicky nezvládnete například pět proher v řadě a chcete rychlé výhry místo dlouhodobého profitu. Běžte prosím jinam.
  2. Takže nečekejte, že zbohatnete za měsíc nebo dva. Sázení vždy berte z dlouhodobého hlediska. Zároveň sázení neberte jako svůj hlavní zdroj příjmů. Pokud tedy váš bankroll nemá šest nul nebo se váš tatínek nejmenuje Elon nebo Jeff.
  3. Díky tomu také nabízíme to, že pokud tipy budou mít za týden nižší yield než 5 % podle statistik na našich stránkách, tak další měsíc dostanete zdarma.
  4. Dodržujte doporučené vklady, které vám systém zašle. Zaokrouhlujte vklady na desítky nebo stovky Kč. Sázková kancelář tak hůře odhalí, že sázíte podle valuebettingu.
  5. Buďte disciplinování.
  6. Buďte disciplinování.
  7. Buďte disciplinování.

Jak BetJet funguje?
Na hlavní stránce provedete objednávku, vyplníte všechny potřebné údaje a zaplatíte.
Po připsání platby vás přidám do databáze příjemců a začnou vám chodit tipy do mailu, který jste uvedli v objednávce. Aplikace odesílá tipy z domény nbettor.cz, takže si jí přidejte ve svém emailovém klientu do seznamu bezpečných odesílatelů, aby vám mail s tipy nepadal do spamu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *