Demo 8

544

Počet tipů

304834

Čistý zisk CZK

16

% Yield

152

% ROI

Jsme pravděpodobně(no dobře, tak zcela určitě) nejprofitabilnější sázkový servis v ČR, který se zabývá MLB. Pokud budete dodržovat money managment a doporučené vklady z našeho systému, tak váš bankroll bude růst jako Halina Pawlowská.

Pokud systém nevygeneruje týdně větší zisk než 5 % yieldu dle statistik na webových stránkách, tak následující období máš ZDARMA. Spočítej si také, jestli se ti vyplatí s tvým bankrollem platit za moje týdenní členství. Nejsme pro každého.

Tak co to je ten BetJet.?

Sázková aplikace, na základě valubettingu, která počítá pravděpodobnosti výher na základě pokročilých statistik. Obsahuje i důležitý moneymanagement na základě Kelly Criterion. Zkrátka se stará o to, aby si byl v dlouhodobém zisku a přidal se tak k 1% sázkařů, kteří si sázením přivydělávají.

Chcete pochopit jak sází profesionálové?

Betjet. je sázkový systém, který vám pomůže najít pozitivní očekávanou hodnotu (EV+) v sázkách, kterou ostatní sázející nemusí vidět. Tento systém vám pomůže odhadnout pravděpodobnost všech výsledků v zápase a pak provést nezaujatý výběr sázek, které jsou klíčem k úspěchu. V jádru je cílem takového modelu zvýraznit ziskové „hazardní“ příležitosti tím, že bude přesnější než kurzy sázkové kanceláře. Je zásadní ze dvou důvodů: Umožňuje vám to vyloučit vaše pocity a emoce a pomoci vám soustředit se na čísla a fakta, což nakonec vede k chytřejším a racionálním rozhodnutím ohledně sázek. Sázky založené na vašich pocitech (chamtivost nebo strach) jsou jedním z hlavních důvodů, proč tolik lidí uzavírá špatné sázky. Svatým grálem úspěšného sázení je nalezení hodnoty sázky. Na tuto otázku se snažíme odpovídat každý den, když vidíme vypsané stovky sázkových příležitostí. Koncept hodnoty je celkem jednoduchý, a v podstatě je to rozdíl mezi vaší vypočítanou pravděpodobností a vypsaným kurzem sázkové kanceláře. Investice do hodnotových sázek je rozhodující částí života každého profesionálního sázkaře. Problém však začíná čísly a pravděpodobnostmi a zde uvízla většina sázejících nebo bohužel vůbec nechápe princip sázení. Všichni se shodneme na tom, že kurzy jsou vyjádřeny čísly (kurzy jsou čísla, ne například barvy) a abychom zjistili, zda jsou některé kurzy levnější, než kolik nabízejí sázkové kanceláře, musíte přijít se svým číslem, svou pravděpodobností. Tento rozdíl mezi odhadovanými pravděpodobnostmi a předpokládanými pravděpodobnostmi bookmakerů představuje hodnotu. A sázkový model je nástroj, který na tuto otázku odpovídá. Najít sázku na hodnotu založenou na pocitech nebo nepreferenčních metodách je jen odhad. A my nechceme hádat. Proto jsou takové sázkové algoritmy pro úspěch tak zásadní.

Jak začít dostávat tipy?

Tipy budeš dostávat nejen z MLB. V nabídce jsou i tipy z NHL, NBA, esportu a fotbalu. Každý den do tvé emailové schránky.

Založení účtu

Vytvoříš si účet na webu nbettor.cz, který je srdcem celého systému a ze kterého se generují tipy. Pak si objednáš balíček dle výběru. Po připsání platby ti účet aktivuji.

Objednání balíčku

Objednej si týdenní balíček přes přes prodejní formulář, která je vytvořený v systému SimpleShop.cz. Platba je šifrovaná a zabezpečená. Tvé údaje jsou u nás v bezpečí. Pokud chceš platit bitcoiny nebo Revolutkou, tak tě budu kontaktovat mailem.

Počet míst je omezen

Počet míst je omezen z důvodu ochrany kurzů. I když naše tipy jsou na sporty, kde je objem sázek veliký, raději jsem zvolil možnost omezeného počtu lidí.

Nastavení účtu

Nejdůležitější položkou nastavení účtu je bankroll. Vyplňte reálnou částku peněz, kterou máte připravenou na sázení. Z této částky systém počítá doporučenou výši vkladu pro jednotlivé tipy. Tím, že napíšete nereálnou sumu, systém vám doporučí vyšší částku než je bezpečné vsadit z hlediska moneymanagmentu. Pokud napíšete částku například o jednu nulu větší než je váš bankroll, tak mi potom nebrečte, že za 14 dní nemáte za co sázet a že jsem idiot a podvodník. Nejsem, idioty jsi ty pokud tam vyplníš nesprávný údaje.

Ostatní položky nastavení

Kelly Fraction – vyplňte 20. Je to zlomková varianta doporučených vkladů podle Kellyho. Aplikace to má takhle nastaveno pro všechny sázky na webu. Pokud nastavíte vyšší číslo, vklady budete mít vyšší a naopak. Doporučuji nechat těch 20.

Fixní částka – je to maximální částka, kterou vám systém povolí vsadit z vašeho bankrollu. V systému je to nastaveno na 5% banku.

Procento z banku – výše % z banku od kterého vám systém bude zasílat tipy.

Doručení tipů

Všechny tipy jsou doručovány pouze mailem. O jiné formě doručování tipů zatím neuvažuji.

Screenshots

Pár obrázků z aplikace pro vaší představu. Hlavní jsou maily s tipy, které vám přijdou do vaší mailové schránky.

Blog

Novinky ze systému, tipy a vše okolo sázení

Výsledky

Verifikace tipů

Výsledky sezóna 2021

Objednávkový formulář


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Kdo stojí za projektem?

Jmenuji se Roman, jsem sportovní fanoušek a sázení je můj koníček a zajímavý zdroj aktivního vedlejšího příjmu. Chtěl bych se s tebou podělit o mé zkušenosti a tipy z oblasti kurzového sázení.

Sázím skoro 30 let a patřím mezi nepatrné procento dlouhodobě ziskových sázkařů.

Před několika lety jsem přešel z nedostatku času(kdo se oženil a pořídil si rodinu, tak ví o čem mluvím😊 a vlastních předzápasových analýz na systém valuebettingu a sázkových modelů. Zjistil jsem, že není možné dlouhodobě porážet sázkové kanceláře pouze analyzováním zápasů bez statistik a algoritmů. V roce 2017 jsem si začal hrát s excelem a dneska už čtvrtým rokem tuním svůj vlastní systém na základě valuebettingu.

 

Mým cílem je vytvořit sázkové poradenství, které bude dlouhodobě profitabilní a bude fungovat na základech férovosti a slušného jednání. Mojí prioritou není dostat ze zákazníků za každou cenu peníze, ale jde mi o oboustrannou spokojenost a dlouhodobu spolupráci.

Provozovatel:

Roman Kuklík, Na Dražkách 114, 225 25, IČO: 01406132, nejsem plátce DPH.

 

Účast na hazardní hře může být škodlivá | 18+. Aplikaci nbettor.cz je zakázáno využívat osobám mladším 18 let.