NHL PLACENÉ TIPY


Než objednáte balíček, tak si stanovte dle pravdy svůj bankroll, abyste nehráli žádne all-in nebo abyste sázeli 50% peněz, které máte na sázení. Stanovte si bankroll a z toho sázejte doporučená procenta. Nebo klidně 1/2 nebo 1/4 doporučených vkladů, závisí na vás. Já z historického hlediska kvůli statistikám používám maximum 5% banku a to je hodně. Takže nastavte si klidně svůj strop, kolik maximálně vsadíte.

Tipy jsou zasílány od 5:00(v tuhle pekelnou hodinu posílám většinou jen Fotbal) do cca 22:00, počítejte prosím při objednání s těmito časy. Obecně ale platí, že záleží na sportu a konkrétním systému a na jakém základě je založen. U NHL a NBA počítejte spíše s časy kolem 19:00 a později, protože čekám co nejdéle na informace o sestavách. 

U služeb GSPOT NHL a DSPOT NBA  jsou tipy odesílány od 18:00 až do 4:30, kdy se hrají poslední zápasy, pro ty, kdo si budou chtít tipy sázet sami. 

Tipy chodí z mailové adresy nbettor.cz, tak se ujistěte, že je v seznamu bezpečných příjemců. Pokud nějaký balíček nedosáhne měsíčního yieldu více než 5% podle statistik na stránkách, tak máte následující měsíc zdarma. Bez keců. 

Počty míst jsou omezeny z důvodu ochrany kurzů.  

Službu je povoleno používat pouze osobám starším 18 let.

Ministerstvo financí varuje účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Výsledky NHL v minulých sezonách jsou také bohužel ovlivněny pandemií a prostředím, kde se hrálo. Letos až do prosince vše podle plánu, pak opět Omikron v USA a odložené zápasy nebo zápasy, kde hrála občas AHL soupiska. S tímto balíčkem byste měsíčně měli dosáhnout v průměru yieldu kolem 10%.