O projektu, jak funguje?

NBA PLACENÉ TIPY


Než objednáte balíček, tak si stanovte dle pravdy svůj bankroll, abyste nehráli žádne all-in nebo abyste sázeli 50% peněz, které máte na sázení. Stanovte si bankroll a z toho sázejte doporučená procenta. Nebo klidně 1/2 nebo 1/4 doporučených vkladů, závisí na vás. Já z historického hlediska kvůli statistikám používám maximum 5% banku a to je hodně. Takže nastavte si klidně svůj strop, kolik maximálně vsadíte.

Tipy jsou zasílány od 5:00(v tuhle pekelnou hodinu posílám většinou jen Fotbal) do cca 22:00, počítejte prosím při objednání s těmito časy. Obecně ale platí, že záleží na sportu a konkrétním systému a na jakém základě je založen. U NHL a NBA počítejte spíše s časy kolem 19:00 a později, protože čekám co nejdéle na informace o sestavách. 

U služeb GSPOT NHL a DSPOT NBA  jsou tipy odesílány od 18:00 až do 4:30, kdy se hrají poslední zápasy, pro ty, kdo si budou chtít tipy sázet sami. 

Tipy chodí z mailové adresy nbettor.cz, tak se ujistěte, že je v seznamu bezpečných příjemců. Pokud nějaký balíček nedosáhne měsíčního yieldu více než 5% podle statistik na stránkách, tak máte následující měsíc zdarma. Bez keců. 

Počty míst jsou omezeny z důvodu ochrany kurzů.  

Službu je povoleno používat pouze osobám starším 18 let.

Ministerstvo financí varuje účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Výsledky NBA jsou bohužel dost ovlivněny pandemií. Ze všech zámořských sportů byla NBA bohužel covidovou situací postižena nejvíce. Nejdříve přerušení a dohrání sezóny v bublině, kdy to nešlo tipovat skoro vůbec. Poté zkrácená sezóna, kdy každý tým aplikoval brutální load managment a šetření hráčů a NBA se stala netipovatelnou, pokud jste tedy nečekali do noci na začátek zápasu, kdy se teprve zveřejnili sestavy. Stejně v této sezóně byla spousty zranění a až na konci ročníku, kdy se blížilo playoff, tak se výsledky zlepšily, protože týmy už nemohli šetřit hráče. Letos vše začalo naprosto v pořádku, bohužel s nástupem omikronu ve Státech v prosinci se situace opět zhoršila a NBA opět byla netipovatelná a přišlo další zhoršení výsledků. Se začátkem roku 2022 se situace snad zlepšila a liga je konečně promořená omikronem, takže výsledky budou opět doufám lepší s měsíčním yieldem vyšším než 10%.

 

INTEGER SODALES NULLA


Vivamus in diam turpis. In condimentum maximus tristique. Maecenas non laoreet odio. Fusce lobortis porttitor purus, vel vestibulum libero pharetra vel. Pellentesque lorem augue, fermentum nec nibh.DJ
SALOMON

Warsaw, Polandnoreply@envato.com


DJ
AXEL

Warsaw, Polandnoreply@envato.com